
DŹWIĘKI PRAWDY...
Joaquín Cornejo jest ekwadorskim producentem muzycznym i wykonawcą, który koncentruje się na fuzji akustycznego brzmienia i analogowej elektroniki, a w szczególności na syntezie modularnej i eksperymentach z taśmą magnetyczną. Jego występy na żywo wykorzystują hipnotyczną moc muzyki, łącząc dobrze zorientowane abstrakcyjne narracje emocjonalne, naginające umysł plemienne rytmy i współczesne tendencje elektroniczne.
Maok to słowacki piosenkarz i multiinstrumentalista, który jest dobrze znany ze swojej zdolności do wyrażania atmosfery chwili w muzyce. Jak twierdzi sam artysta: „I am just a string of an instrument named the Universe. You can use this music to make your internal journey through colourful spaces of your soul. Hear you in your inner worlds.”
Francuski producent muzyczny Suduaya występował w ponad 20 krajach na 4 kontynentach od 2011 roku. Od Downtempo po Psychill, z płynnymi rytmami i potężnymi bitami, grał na imprezach takich jak Rainbow Serpent Festival (Australia), Psy-Fi (Holandia), Samsara (Węgry) Eclipse (Kanada), Utopia Boom Landing (Portugalia), Ometeotl (Meksyk) i tak dalej. Współpracował z Desert Dwellers, Kaya Project, Ace Ventura, Liquid Soul i innymi.
Sam Alty to wielokrotnie nagradzany kompozytor, autor tekstów, aktor i pedagog z Nowej Zelandii. Jego kariera przeszła przez wiele artystycznych sytuacji, takich jak taniec w Royal Opera House w Londynie, aktorstwo w rejonie Koła Podbiegunowego czy muzykowanie pod postacią królika w tradycyjnym cyrku objazdowym. W dorobku ma dwa albumy: „Hammering Nails Into The Sky” i „The Call of the Black Cat”.
Niburu Project to Polski event artystyczny, którego główną ideą jest tworzenie na bazie instrumentów archaicznych/pierwotnych widowiska (muzykoterapeutycznego), zwanego także „kąpielą” w dźwiękach. To koncert muzyczno-relaksacyjny , który poprzez uzdrawiającą specyfikę gongów i instrumentarium im towarzyszącym, wspiera globalną i szeroko rozumianą świadomość kulturowo-ekologiczną.
GAJA to projekt muzyczny w duchu głębokiej ekologii. To muzyka, która płynie prosto z serca i przypomina, że pod stopami wiruje planeta Ziemia. Niesie nas miękkie, folkowo-korzenne brzmienie z nutą leśnej ballady, unoszącej się w powietrzu jak dym ogniska. Dla Marty, autorki tekstów, muzyka jest formą komunikacji tego, co dla niej ważne i w co wierzy, a wierzy, że wibracje, które niesie muzyka mają moc, by zmieniać świat.
Muzyk perkusjonalista, promotor muzyczny, podróżnik. Założyciel zespołu Foliba. Pasjonat bębnów i instrumentów perkusyjnych a w szczególności bębnów afrykańskich. Najczęściej grający na djembe, congach, cajonie, gicie (calabash), dundunach i handpanach. Zagrał ponad 1000 koncertów w Polsce i za granicą (Czechy, Słowacja, Irlandia, Niemcy, Austria, Teneryfa, Maroko, Mołdawia, Zanzibar, Tanzania).
Między Nami – czyli Agnieszka i Artur, którzy o swojej muzyce mówią: “To pocztówki z podróży wgłąb siebie. Wysyłamy je do nas samych – żeby pamiętać. Nasze trudy, zrozumienia i olśnienia. A na pewno poszukiwania: prawdy, swojej tożsamości, celu i sensu, drogi do serca. Koncert jest podzieleniem się tymi pocztówkami z Wami.“