BEZPŁATNY CHARYTATYWNY FESTIWAL ŚWIADOMOŚCIOWY

SOUNDS OFF VERITAS
FESTIVAL

DŹWIĘKI PRAWDY...

HYDE PARK - PRZESTRZEŃ DO SWOBODNEJ WYPOWIEDZI KAŻDEGO

To miejsce swobodnej wypowiedzi na dowolny i niczym nieograniczony temat.
Każdy, kto chce się czymś podzielić na forum, przedstawić swoje zdanie, zadeklamować wiersz lub opowiedzieć o swoich przygodach, może skorzystać ze specjalnie w tym celu przygotowanej przestrzeni. Warto jednak zwrócić uwagę, że nikogo nie obrażamy i szanujemy się wzajemnie w wypowiedziach. Zapraszamy do wspólnej przestrzeni warsztatowej, w której możemy zarówno posłuchać, jak i sprawdzić się w wystąpieniach, a także podzielenia się ze Światem swoją opowieścią.

FUNDACJA ŚWIADOME RODZICIELSTWO // MATEUSZ KOZŁOWSKI - POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI - POMÓŻ DZIECKU BUDOWAĆ ZDROWE GRANICE

Fundacja Świadome Rodzicielstwo to projekt, który ma na celu ogólnopolską pomoc dla dzieci, młodzieży i dorosłych w obszarach samoświadomości emocjonalnej i mentalnej, samoregulacji emocjonalnej, pracy z traumami i kreowaniem wspierających postaw dotyczących relacji, komunikacji i współpracy.
Podczas prelekcji pt. „Poczucie własnej wartości – pomóż dziecku budować zdrowe granice” poruszone zostaną poniższe zagadnienia:

 • Powody niskiej samooceny – agresja, manipulacja, uległość,
 • Skąd pochodzi agresja, jak pomóc?,
 • Geneza manipulacji i sposoby wsparcia,
 • Uległość – powody uległości oraz techniki pomocy,
 • Mechanizmy i komponenty zdrowego poczucia wartości,
 • Poczucie wartości siebie jako osoby,
 • Świadome wspieranie i budowanie zdrowej samooceny,
 • Wzmacnianie zdrowych granic,
 • Życie jako zdrowa, szanująca swoje granice, asertywna osoba.

MONIKA PODSIADŁA - EDUKACYJNE CENTRUM OGRODY PERMAKULTURY:

Od ponad 20 lat mieszkam w siedlisku permakulturowym, na wsi w społeczności alternatywnej. Współpracuję z ruchem ekowiosek Europy i także tu na Polskim gruncie działam w tej materii. Edukuję projektuję ogrody i siedliska, prowadzę konsultacje permakulturowe.
Na Festiwalu chcę opowiedzieć o rozwiązaniach na zdrowsze i pełniejsze życie w obecnie niezbyt zdrowych czasach w ujęciu permakultury i co każdy z nas może zrobić tam, gdzie obecnie mieszka, uczy się czy pracuje. Być może razem poszukamy nowych rozwiązań dla wyzwań, jakie niesie nam obecny stan cywilizacji.

CENTRUM DORADZTWA ŻYWIENIOWEGO // OLGA GRECH - ODŻYWIANIE MITOCHONDRIALNE, CZYLI JAK WYLECZYĆ SIĘ Z PRZEWLEKŁYCH CHORÓB

Współcześnie bardzo skupiamy się na poszukiwaniu magicznej recepty jak wyleczyć się z wielu chorób przewlekłych, które zaczynają pojawiać się w naszym życiu coraz wcześniej, zapominając, że krok bazowy od którego powinniśmy zacząć zmiany to nasz talerz, codzienne wybory żywieniowe, szklanka dobrej wody oraz prawidłowa spersonalizowana suplementacja.
Tym wykładem pokażę, jak wiele krzywdzących mitów żywieniowych spowodowało, że odeszliśmy od prawdziwego jedzenia, jak to naprawić oraz odzyskać pełnię zdrowia i witalności życiowej.

QUANTUM PLANET // KATARZYNA KRÓLIKOWSKA, JOANNA SKARŻEWSKA - KOHERENCJA SERCA

Czy wiesz, że każde uderzenie serca ma znaczenie? Rytm serca ma ogromny wpływ na funkcjonowanie Twojego systemu nerwowego, na myśli i emocje. W stanie koherencji serca korzystasz z pełni swoich możliwości. Doświadczasz lekkości i wewnętrznej harmonii. Twoje myśli i emocje są zbalansowane. Jednocześnie czujesz przypływ energii. Warsztat Od stresu DO SUKCESU™ przez koherencję serca jest dla Ciebie, jeśli chcesz:

 • zaprzyjaźnić się ze stresem
 • praktykować koherencję serca
 • świadomie zarządzać swoją energią sukcesu.

W trakcie warsztatu:

 • opowiemy o koherencji serca i mózgu,
 • przedstawimy wyniki naszych badań,
 • wspólnie wejdziemy w praktykę koherencji serca i mózgu.
 • Po warsztacie będziesz mieć okazję, aby zbadać koherencję swojego serca. Zapraszamy do punktów Quantum Planet, gdzie poznasz technologię, z której korzystamy na co dzień. Nie masz ochoty się badać? Nie ma sprawy. Wpadnij do nas pogadać i przybić piątkę. Czekamy na Ciebie ????

W Quantum Planet współtworzymy przestrzeń do przekształcania ograniczeń w potencjały i odkrywania własnej mocy. Stosujemy techniki i narzędzia dostępne dla każdego człowieka. Kształcimy, inspirujemy i zapraszamy do wspólnych eksploracji. Nieustannie badamy, tworzymy i optymalizujemy nasze metody dydaktyczne i praktyki prowadzące przez proces skutecznej zmiany.

ALEKSANDRA ŚWISTOW - TO MY JESTEŚMY OBCY, NIE KRAJE – WARSZTATY ŚWIADOMEGO PODRÓŻOWANIA:

Aleksandra Świstow – dziennikarka, menadżerka, przedsiębiorczyni od lat związana z branżą turystyczną, pasjonatka podróży, miłośniczka gór, wpatrywania się w morze i odnajdywania dróg w zaułkach nieznanych kultur. Autorka popularnego bloga podróżniczego Pojechana i książki “Laowai w wielkim mieście. Zapiski z Chin”. Laureatka Travelerów National Geographic Polska w kategorii Blog Roku w 2015 roku. Przez ponad 2 lata zgłębiała niuanse chińskiej kultury jako mieszkanka Państwa Środka, zjeździła wzdłuż i wszerz kraje Azji Południowo-Wschodniej z plecakiem i jako rozgadana pilotka wycieczek, przez prawie 8 miesięcy mieszkała w namiocie na dachu samochodu jadącego po drogach i bezdrożach Ameryki Południowej. Wróciła i… rozmyśla, gdzie ruszyć dalej.

SONIA ROSS - BIOLOGIA TOTALNA:

Dlaczego emocje zamieniają się w choroby?
Bo to najlepsze rozwiązanie naszego mózgu, by utrzymać nas przy życiu. Paradoks? Wcale nie. Zmiana na ciele jest już “ostatnią prostą”, na której może zapisać się wcześniejsze emocjonalne cierpienie. A jednak nie każdy wewnętrzny dylemat przekłada się na zmianę organiczną, potocznie zwaną chorobą. Aby tak się stało, muszą być spełnione pewne warunki. Jakie? Dzięki wielu przykładom z życia łatwo będzie zrozumieć konflikty własne i swoich bliskich.
A zrozumienie jest już zdrowieniem!