BEZPŁATNY CHARYTATYWNY FESTIWAL ŚWIADOMOŚCIOWY

SOUNDS OFF VERITAS
FESTIVAL

DŹWIĘKI PRAWDY...

QUANTUM PLANET // KATARZYNA KRÓLIKOWSKA, JOANNA SKARŻEWSKA – CARDIOGRAFIKA

Narysuj swoją Radość prosto z serca w procesie twórczego relaksu.
Podróż z CardioGrafiką odbędzie się przy dźwiękach live seta CardioFlow, stworzonych przez Quantum Planet Team!
Jeśli masz otwartość na nowe pomysły, lubisz twórczy relaks i chciałabyś zaprosić więcej Radości, Lekkości i Swobody do swojego życia, przyjdź i narysuj swoją Radość w formie CardioGrafiki ™ – prosto z serca, w kameralnym gronie, w serdecznej i życzliwej atmosferze.

W trakcie spotkania:
  • stworzysz nowe połączenia neuronowe w sercu, w kreatywnej formie swojego obrazu 'Moja Radość Życia',
  • doświadczysz jak spontaniczne rysowanie linii neurograficznych, dobór kształtów i kolorów wpływa na poprawę Twojego samopoczucia,
  • odkryjesz, jak zaprosić więcej Radości, Lekkości i Swobody do swojego życia,
  • dowiesz się jak w praktyce nawigować swoją energią życiową i stosować koherencję serca w życiu codziennym, aby z odwagą i w lekkości wyrażać siebie i realizować swoje marzenia.

SZTUKA W DRODZE // SYLWIA KONIECZNA - WARSZTAT MALARSKI

Warsztaty Artystyczne- wyraź Swoje JA.
Warsztaty artystyczne to doskonała okazja aby dać się ponieść fantazji i emocjom oraz wyrazić Siebie w sztuce. Na warsztatach wspólnie pod okiem prowadzącej przy pomocy farb namalujemy jeden obraz gdzie każdy z uczestników będzie mógł dodać swoją cegiełkę do dzieła. Warsztaty są dla każdego, nie trzeba posiadać specjalnych umiejętności. Przelejmy wspólnie nasze emocje na płótno, razem stworzymy coś wspaniałego.

DARIUSZ SOBIECKI - JOGA KUNDALINI

Darek Sobiecki – certyfikowany przez Yoga Alliance nauczyciel Jogi Kundalini (tradycyjny przekaz) oraz Hatha Jogi. Ukończył certyfikowany przez 3HO kurs jogi Kundalini – Nauczyciel Ery Wodnika (I stopnia). Aktualnie jest w trakcie kursu II stopnia. Obecnie uczy we wrocławskich szkołach: Fabryce Energii Centrum Jogi, Studio Jogi Drzewo Życia. Jest nauczycielem SAT NAM – Klubu prowadzonego przez Agę Berę.
W 2021 r. została wydana jego debiutancka książka “Energioobieg” (pod pseudonimem Dariusz Konon), której głównym przesłaniem jest, że cokolwiek mówimy, myślimy, robimy, czujemy – ma energetyczny wpływ na nasze życie, a podstawą naszego szczęścia jest miłość do siebie.

HERBA SFERO – DZIKA KUCHNIA

W pięknych okolicznościach przyrody będziemy sprawdzać co w trawie piszczy, jakie drogocenne chwasty rosną w okolicy, które są jadalne, smaczne, a które lecznicze. Podczas spaceru poznasz przykładowe przepisy, zastosowanie ziół i dziko rosnących roślin jadalnych. Kierując się intuicją i wspierającej atmosfery pasjonatów ziół poszukamy sezonowych darów natury. Podczas spaceru każdy będzie mógł zrobić własne zbiory, z którymi potem będzie mógł eksperymentować eksplorując nowe smaki. Nasz spotkanie podzielimy na dwie części – będzie zarówno teoria jak i praktyka. Poznasz praktyczne sposoby jak wykorzystać zioła i chwasty z twojego otoczenia. Jak zbierać zioła i w jakich warunkach prawidłowo je suszyć. Nasz spacer zakończymy omówieniem zebranych ziół oraz degustacją dzikich smakołyków.
Na spacer warto ze sobą zabrać: wygodne buty, nakrycie na głowę, coś na owady (kleszcze, komary), koszyk na zbiory, wodę i ewentualnie parasol lub kurtkę przeciwdeszczową w razie niepogody.

KAMIL KIJONKA - METODA ODDECHOWA BUTEJKI

To jak oddychamy wpływa na nasze zdrowie fizyczne i psychiczne. Oddech to pierwsza rzecz, którą robimy po urodzeniu, ale przez ciągły stres, szybkie tempo życia, zanieczyszczenie środowiska nasz oddech bardzo się zmienił. Zaczynamy oddychać szybko, głośno i przez usta. Prowadzi to wielu poważnych powikłań i jest przyczyną m.in. złego samopoczucia, nadmiernego stresu, chorób serca, chrapania.

Dzięki warsztatowi dowiesz się:
  • dlaczego powinniśmy oddychać mniej,
  • jak przywrócić fizjologiczną równowagę ciała,
  • jak obniżyć poziom stresu,
  • jak doświadczyć spokoju,
  • co to oznacza oddech funkcjonalny,
  • jak poprawić nastrój, sen i poziom energii.

Przede wszystkim doświadczysz siły oddechu. Pamiętaj, każdy oddech jest szansą na zmianę.

ETNOCHOWA "DRUMS&TRANS" - WARSZTATY Z BĘBNAMI ETNICZNYMI

Zapraszamy do plemiennego kręgu, aby zagrać razem tradycyjne, transowe rytmy pochodzące z Afryki. Od tysięcy lat służą one rytuałom inicjacyjnym oraz kontaktom z przodkami, którzy w ten sposób przekazują swoją mądrość i wiedzę. Podczas warsztatów zagramy, zaśpiewamy i zatańczymy w intencji wspólnoty i jedności całego festiwalu.

Arkana (SOUNDELOVEMEDICINE) i Etnochowa (DRUMS&TRANS) - "Ceremonia Kakao i Koncert"

Zapraszamy w magiczną podróż do wnętrza swojego serca przy ceremonialnym kakao oraz dźwiękach muzyki, która łączy w sobie prozdrowotne tradycje plemiennych rytuałów – afrykańskich bębnów etnicznych, słowiańskich śpiewów i amazońskich melodii.