T wystawcy – Festival Sounds Off Veritas

BEZPŁATNY CHARYTATYWNY FESTIWAL ŚWIADOMOŚCIOWY

SOUNDS OFF VERITAS
FESTIVAL

DŹWIĘKI PRAWDY...

Sztuka w drodze

Sztuka w drodze. Sylwia Konieczna. Sztuka po raz kolejny wyrusza w drogę, może jeden z obrazów wyruszy w drogę do Twojego domu? Tworzę obrazy, które przenoszą w inny wymiar i przypominają nam o przyjemnych chwilach. Może znajdziesz coś dla siebie? Zapraszam do obejrzenia mojej twórczości.

Nadleśnictwo Międzylesie

Na stoisku Nadleśnictwa Międzylesie będziemy mówić o roślinach miododajnych, o pszczołach, zapylaczach i bioróżnorodności. O tym jak ważne są owady, pszczoły w naszym życiu. Co dzięki nimi mamy, jak je możemy wspierać i zwiększać ich występowanie.

Ziołowe Siedlisko

Ziołowe Siedlisko oferuje:

  • Obrazy Vedic Art – malowane intuicyjnie zawierające w sobie duchowy przekaz, wprowadzają harmonię
  • Ikony – pisane temperą jajową na desce i kamieniu
  • Mandale – malowane na papierze, tekturze, drewnie różnymi technikami
  • Ozdoby – drewniane

Okakao

O kakao ceremonialnym dowiedziałam się jakieś 5 lat temu i od tamtej pory, prowadzona instynktem swojego ciała zaczęłam pić je regularnie. Jako że poczucie misji jest dla mnie bardzo ważne w pracy zawodowej, to też założyłam sklep z kakao, żeby inni ludzie również mogli doświadczyć jego działania, nie tylko zdrowotnego. Zapraszam na moje stoisko podczas festiwalu. Porozmawiamy o kakao, legendach z nim związanych i nie tylko. Będzie można również zakupić różne rodzaje kakao i go skosztować. Do zobaczenia!

HEMP&POPPY HERBACIARNIA

W Hemp & Poppy nawiązujemy do cennych tradycji upraw konopi i maku w naszym kraju. Jednocześnie chcemy promować niesamowite wartości tych wspaniałych roślin i ukazać je we współczesnej odsłonie. Na Naszym stoisku znajdą Państwo 100% naturalne olejki konopne z substancjami aktywnymi jak prozdrowotne kannabnoidy, terpeny, CBD, CBG, esencjami makowymi na olejach konopnym i makowym oraz balsamy. Zapraszamy również na herbaty ziołowe (konopna, konopno-makowa, mieszanki ziół) oraz lokalnie palone kawy z grzybami (maczużnik bojowy, soplówka jeżowata i inne).

DOTYK SŁOŃCA

Zapraszam na czułe masaże, oparte na tantrycznych wartościach, wykonywane w energii serca, akceptującej obecności i bezwarunkowej miłości. Na otulenie matczyną miłością. Indywidualnie dopasowane do Twoich aktualnych potrzeb, bo wykonywane przeze mnie intuicyjnie w przepływie i uważności na sygnały płynące z Twojego ciała. Wzbogacone o wsparcie energetyczne, jeśli potrzebujesz.

HERBA SFERO

Oprócz warsztatu zapraszam na stoisko pełne ziołowych produktów dla duszy i ciała, znajdziecie tutaj ziołowe napary, mieszanki, kadzidła, olejki konopne. Jak również pyszne ciacha, desery, kulki mocy z dodatkiem dzikich roślin jadalnych.

WAPIENNIK

Prezentacja/ekspozycja przykładowych form grafiki artystycznej (druk płaski, wypukły, wklęsły), artystycznego papieru ręcznie czerpanego, form typografii, techniki letterpress jak i introligatorstwa i japońskiej kaligrafii drukowanej.
Zarys historyczny powyżej przedstawionych technik i ich zastosowanie w twórczości interdyscyplinarnej Prof. J.M. Rybczyńskiego.

Galeria pod Łyścem

Galerię tworze z pasji i miłości do rękodzieła.
Pragnę przekazać moim bliskim i całej reszcie człowieczeństwa iż w każdym z nas drzemie jakiś talent jakaś pasja którą trzeba wydobyć i pielęgnować bo to co sami stworzymy daje i ogromną satysfakcję i uczy nas pokory i spokoju ducha a przy okazji możemy czerpać z rękodzieła ogromną radość i dzielić się tym z innymi. Galeria będzie pełna rękodzieła z różnych dziedzin np. makrama, szydełko, ceramika, świece, kosmetyki, malarstwo, biżuteria itp.

W deseczkę

Cześć, jestem Kamila, tworzę produkty drewniane ręcznie malowane, zdobione metodą pirografii oraz grawerowane laserowo. Na moim stanowisku będzie królować biżuteria, ale także dekoracje czy gadżety użytkowe i pamiątkowe. Znajdziecie tu całą łąkę, motywy leśne i zwierzęce, soczyste kolory i wyraziste kształty. Do zobaczenia!